header
horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop
sex Tere tulemast! Täna on teisipäev, 25. jaanuar 2022 06:11 sex | Uus! Seksihoroskoop
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusTänase päeva armastuse horoskoop: 25.01.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Sõbrad ütlevad sulle ette, mida teha. Kui see on liiga kulukas, siis parem loobu. Kuula selle nõuannet, kes sinust südamest hoolib. Kui sa ei saa oma asjadega hakkama, helista talle ja küsi nõu.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võimalik, et peate täna tagantjärele korrigeerima oma hooletusest tehtud möödapanemisi. Nüüd tulevad avalikkuse ette saladused, mida olete maha vaikinud.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teis hakkavad nüüd lõõmama kireleegid. Kui te ei saa oma tahtmist piisavalt kiiresti, kipute korraldama emotsionaalseid ja jõulisi stseene.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teie jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima teie positsioon ja selle väärikas hoidmine. Püüate kõigiga hästi läbi saada, kuid see võib päris raskeks osutuda.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui teil avaneb täna võimalus ootamatult midagi lõbusat ette võtta, siis kasutage kindlasti juhust! See tuleb teie emotsionaalsele tervisele kasuks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Aeg on tasuda vanad võlad, vastasel juhul muutuvad suhted pingeliseks. Armastuses on täna hea päev. Samuti on tänane päev hea uute tööalaste kontaktide loomiseks. Peaksid vältima salasuhteid.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna võib juhtuda, et kaevad enda hinges ja leiad sealt mälestuse või tunde, mis sind üllatab. Päeva teine pool möödub tõenäoliselt mingi kohtumise või sündmuse ootuses.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Veenuse liikumine üle linnutee muudab sind väga haavatavaks, eriti just armuasjades. Samuti muutud sa väga teravaks ning võid oma sõnadega kallimale haiget teha.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Planeetide suhteliselt soodne asend loob positiivse enesetunde. Kui on olnud ebakõlasid ja takistusi, siis nüüd õnnestub need kerge vaevaga kõrvaldada. Samas kipud kõigega liialdama ega suuda piiri pidada.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Võib tekkida pingeväli isikuga, kellega oled sunnitud ühes ruumis viibima. Ka ei tohiks täna mitte mingil juhul alustada uute ettevõtmistega. Päev tervikuna on pisut nostalgiline, soosides kodust elu.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Sind kannavad läbi tänase mälestused. Heietad neid nii oma mõtetes kui ka kõva häälega välja öeldes. Tegelikult ihkad olla teises ajas ja kohas.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Üks inimene suudab su täna välja vihastada nii et kogu päevaks võib tuju väga halb olla. Proovi mitte kõike hinge võtta. Samuti proovi rohkem tegelda asjadega, mis aitaksid pingeid maha võtta.


Uus armuhoroskoop juba homme.
Vaata ka oma seksihoroskoopi! Kliki siia.
Otsi ja leia uusi tutvusi! Vaata siit.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13015, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS text.
Text asenda oma kuulutusega.
bar
bar
armuliin.com | armukalkulaator | lisa favoriitidesse | kontakt ja info | © 2008-2020. Kõik õigused kaitstud.