header
horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop
sex Tere tulemast! Täna on teisipäev, 09. august 2022 12:48 sex | Uus! Seksihoroskoop
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusTänase päeva armastuse horoskoop: 09.08.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Liigne edevus võib nüüd probleeme tekitada. Näiteks kui riietud täna liiga silmatorkavalt, võib sinu püsisuhte partner ennast sellest puudutatuna tunda, kuna sel juhul jääb ta ju sinu varju. Hea päev romantiliseks ajaviitmiseks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võib tekkida pingeväli isikuga, kellega oled sunnitud ühes ruumis viibima. Ka ei tohiks täna mitte mingil juhul alustada uute ettevõtmistega. Päev tervikuna on pisut nostalgiline, soosides kodust elu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sinu partner eeldab praegu seda, et sinu peale võib kindel olla. Ja kui sa talle pettumuse valmistad, siis hiljem on sul juba raske usaldust tagasi võita. Päev sobib tõsiseks tööks, õhtu aga kuumaks armuseikluseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tänane päev võib tuua nii mõnegi üllatuse. Ole selleks valmis. Kui Sind vaevab mõni tõbi, siis on hea aeg alustada raviga. Täna võib mõni suhteprobleem leida lahenduse.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Ära püüagi kõike teada saada. Loogiline seletus on küll olemas, ent su partner võib selle enne sind avastada. Palgatõusu küsimiseks pole täna hea päev. Vaata, et sa oleksid õigel ajal õiges kohas.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tänane päev on ideaalne oma armuelu rikastamiseks uute ja põnevate kogemustega. Käi läbi näiteks sekspoest ning üllata nii ennast kui ka oma partnerit.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tavalisest olulisemad on intellektuaalse alatooniga suhted. Võib olla kohtud mõne huvitava inimesega ja just vaimses plaanis võib sul temast abi ja kasu olla. Keegi võib sulle täna anda mõne suurepärase idee.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Sind ei häiri põrmugi see, et sinu praeguses armushtes on mõra. Et saavutada hingerahu pead siiski leidma armusuhetes tasakaalu ning mitte laskma suhtel vinduda.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Ärge laske end provokatsioonidest kaasa kiskuda, seda isegi juhul, kui teema on teie jaoks väga aktuaalne. Säilitage külm närv ja arukus.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna aktiviseerub teie kriitikameel. Lasete ennast ka tühistest asjadest kõigutada. Püüdke siiski maailma ja inimesi terviklikumalt vaadata.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et teist kõrgemal positsioonil olev inimene küsib teie arvamust või nõuannet. Teie rahulikkus ja kindlameelsus mõjub teistele igati positiivselt.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Hea päev rahaasjadega tegelemiseks ning investeerimiseks. Täna on Sul halb aeg reisimiseks ning on oht haigestuda. Uued tutvused kuluvad marjaks ära.


Uus armuhoroskoop juba homme.
Vaata ka oma seksihoroskoopi! Kliki siia.
Otsi ja leia uusi tutvusi! Vaata siit.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13015, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS text.
Text asenda oma kuulutusega.
bar
bar
armuliin.com | armukalkulaator | lisa favoriitidesse | kontakt ja info | © 2008-2020. Kõik õigused kaitstud.