header
tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused
sex Tere tulemast! Täna on laupäev, 25. märts 2023 16:52 sex LOE TÄNAST HOROSKOOPI SIIT | Esilehele
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusarmuliin.com

tänane horoskoop: 25.03.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Sa pead tõsiselt mõtlema oma töömahu piiramisele. Viimased paar nädalat on olnud väga aktiivsed ja inertsist jätkad veel mõnda aega tegutsemist, kuid su keha vajab puhkust.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kui sa võtad kellegi juttu puhta kullana, siis ei pruugi sa märgata olulisi asju. Enne mingi otsuse langetamist nii isiklikus kui ka tööelus, veendu, et sa tead kõiki fakte, mitte ainult neid, mida teised tahavad, et sa teaksid.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Lootused, ideaalid ja soovid tulevikuks mängivad täna tähtsat rolli. Te ei tohiks tegutseda üksi. Suhtlemise kaudu õpite ennast paremini tundma.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kuulujuttude levitamine võib sulle praegu pahanduse kaela tuua. Hoia oma huuled tugevalt koos, eriti, kui keegi küsib sinult lähedase sõbra eraelu kohta. Võimalik, et pead kõvasti pingutama, et vältida sõnasõdu, seega jälgi oma sõnu.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem petta saada, mistõttu püüad oma armualaseid seiklusi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline.

Neitsi (23. august - 22. september)
Aeg viib sind kokku inimestega, kes on võtmeisikud sinu karjääri edendamisel. Sul tuleb nendega aktiivselt suhtlust arendada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Raha pärast pole mõtet muretseda. Kõige olulisem on see, et tegeled asjadega, mida tõeliselt naudid. Meeldiv töö tagab ka sissetuleku.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Õnnestumised annavad uut jõudu, tahtmist edasi püüelda. Tekib ka uusi põnevaid võimalusi enese proovile panekuks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Sa üllatud, kui kiiresti ja lihtsalt asjad tehtud saad, seega ära sisenda endale, et oled liiga kaugele maha jäänud, sest sa pole. Saa igavate asjadega varakult ühele poole ja ülejäänud päeva lõbutse.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Ole rahaasjadega ettevaatlik, võid kaotada suurema summa raha. Kui miski pole nii nagu sulle meeldiks on viga ehk sinus endas?

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Peaksid erilist tähelepanu pöörama oma väljeütlemistele ja tegemistele. Kindlasti on oluline panna eriline rõhk just faktidele ja nende kogumisele. Ära lase ennast kuulujuttudel mõjutada, sest need võivad sind sootuks vales suunas viima hakata.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tunnete, et miski teis vajab parandamist. Püüdke vaadelda end ümbritsevaid inimesi ja nende kaudu ennast paremini tundma õppida. Hea päev õppimiseks.


armuliin.com uus horoskoop on siin juba homme.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
tere olen 46a tavaline lihtne mees vaba vabameelne neiud naised kel huvi siis 53247293
südamed
Kas tahad linnakärast ära, kaugele kõigist ja kõigest, privaatsesse kohta, nautida sauna ja maitsvat veini kauni naise seltsis? Otsin sponsorsuhet mehega vanuses 40+ pyhvel2021@outlook.com
südamed
Soovin tutvuda kena, hooliva ja intelligentse 22-25 aastase mehega püsisuhte eesmärgil. Mu facebook on Ellinor Vaher. NB! Venelastel mitte tülitada! Kohtun ainult Tartu kesklinnas.
südamed
50+MEES TARTUST TUTVUB TARTU NAISEGA,KES ON VABAMEELNE JA VALLATU.VALIMUS POLE OLULINE.SAADA SMS NR.53999108
südamed
31a 178cm pikk otsiks kaaslast püsivalt. üksi olemisest tüdinud ja tahaks kellega elu jagada ja kõike teha. Neiu vanuses 23-35a kirjuta julgelt :) hrkeegi32@online.ee
südamed
hei hei tutvuks neiu/naisega püsisuhte eesmärgil tallinnast. laps/lapsed pole takistuseks.ise olen 34a noormees.nii et kui huvi siis kirjutame:)
südamed
M6istlik noormees ootab oma Printsessi -hoolivat, viisakat, saledat...kel esimene armastus veel kogemata. Ainult püsisuhe. Vanus kuni 20. SMS 58943470
südamed
Igatsen hingesugulast, ühised huvid, sarnased mõtted, elustiil, hobid. Olen hommiku inimene, teen trenni, liigun palju. Mul on arusaamine, et teeme valikud ise, sündisime kindlal põhjusel ja võime elada kaua ja tervelt. Kui oled tugev, terve ja puhas - aiviaunpuu@gmail.com - ootan pilti ja enda tutvustust!
südamed
Meeldiv oleks tutvuda diskreetse, meela, volüümika, 50+ daamiga kes naudib seda kui teda keelega hellitatakse. Ise olen 48aastane,177cm, 75kg mees kes on ka hea vestlus kaaslane ja m|istab ka head huumorit.
südamed
35a abielumees (tartu voru) otsin kaaslast kellega vahest kohtuda. Peaksid olema diskreetne ja sale tel 53608156 zusuki@online.ee
südamed
Normaalne 55 aastane mees otsib kaasat telf 5144605
südamed
MEESTERAHVAS OTSIB SULGPALLI MÄNGUKS PARTNERIT ALGAVAKS HOOAJAKS. PEAKS OLEMA TALLINN VÕI HARJUMAA ELANIK. VANUSEPIIRANGUID EI OLE. PALUN SMS NR.53602897
südamed
Tartu n.50 ootab oma ellu meeldivat kaaslast.53926506
südamed
59a. MEES TUTVUKS SPORTLIKU AKTIIVSE NAISEGA VANUSES 46-56 a. Tel .53602897
südamed
Tere! Olen romantilise hingelaadiga, hellust ihkav Tallinnas ajalugu õppiv noormees. Soovin tutuvda neiuga vanuses 19-28, kes sarnaselt minule tunneks, et kõledasse ja külma sügisesse kuluks ära veidi soojust, hellust ja õrnust. Meeldivad pigem natuke kurvikamad neiud. Sobivusel pole ka püsisuhe välistatud. Kui tunned, et üksinda ärkamine hommikul võiks muutuda ning tahaksid tunda kellegi sooja embust, meili ja kirjuta mulle ning vaatame mis edasi saab. :)
südamed
sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
armuliin.com | horoskoop | armukalkulaator | seksihoroskoop | kontakt ja info | © 2008-2023. Kõik õigused kaitstud.