header
horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop
sex Tere tulemast! Täna on kolmapäev, 18. mai 2022 22:43 sex | Uus! Seksihoroskoop
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusTänase päeva armastuse horoskoop: 18.05.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tihenenud suhted saavad hoogu juurde. Mõnestki huvitavast jutust areneb aegamööda koostegevus. Ka oleks hea midagi põnevat ette võtta. Oled otsustusvõimelisem kui tavaliselt.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kui hoiad silmad lahti, leiad nädalavahetusel võimaluse lisaraha teenida. Tegemist on tehnilise tööga, mida võid vabalt ka kodus teha. Hea päev näiteks koduse äri alustamiseks.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Oled energiast tulvil. Sinust hoovab tugevat seksuaalset energiat, mistõttu sinu mõju vastassugupoolele on märkimisväärne. See omakorda võib kaasa tuua kirgliku ja tormilise suhte.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Sinu partner eeldab praegu seda, et sinu peale võib kindel olla. Ja kui sa talle pettumuse valmistad, siis hiljem on sul juba raske usaldust tagasi võita. Päev sobib tõsiseks tööks, õhtu aga kuumaks armuseikluseks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Naudid partneriga koos midagi uut. Lapsed võiksid rohkem aega omavahel veeta. Ühte rahaga seotud otsust on raske teha. Kasuta lähedaste abi probleemile lahenduse leidmiseks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Geokosmiline muster toob esile varjatud probleemid. Võimalik, et sul tuleb paljud oma plaanid ja projektid uuesti läbi vaadata. Ka suurte riskide võtmisega tasuks olla tagasihoidlik.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Saad ootamatu üllatuse, kui leiad oma uksele koputamas oma ekskallima. Õnneks oled olnud ettenägelik ja kondoome varunud ning voodiralli võib alata.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes hakkavad teie elu ümber korraldama ning oma ideid peale suruma. Sellisel hetkel on kõige targem lihtsalt lahkuda.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Oled kergesti ärrituv. Abi võid leida lohutavatest sõpradest. Kui oled sotsiaalselt aktiivne võib selle tulemuseks olla mingi suurem muutus, mis tõstab sinu mainet.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Lõpeta alustatud asjad. Kui Sul on poolikuid suhteid, siis on hea aeg nendes selgusele jõuda. Sinu tervis vajab puhkust, nii et puhka! ära lase pingetel oma kehasse koguneda.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Hea aeg reisimiseks. Tee seda aga oma vahenditest, sest praegu pole hea laenata. Vana armastus tahab suhet uuesti üles soojendada. Ära tee temast välja.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Praegu oled suunanud oma mõtted rahale. Parim viis, kuidas asju paremini näha, on minna tagasi algusesse, kust kõik käima lükati.


Uus armuhoroskoop juba homme.
Vaata ka oma seksihoroskoopi! Kliki siia.
Otsi ja leia uusi tutvusi! Vaata siit.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13015, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS text.
Text asenda oma kuulutusega.
bar
bar
armuliin.com | armukalkulaator | lisa favoriitidesse | kontakt ja info | © 2008-2020. Kõik õigused kaitstud.