header
horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop
sex Tere tulemast! Täna on teisipäev, 05. juuli 2022 17:47 sex | Uus! Seksihoroskoop
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusTänase päeva armastuse horoskoop: 05.07.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Mine täna kindlasti kuskile rahva sekka! Kas siis klubisse või niisama sõbrale külla, kus loodetavasti rohkem inimesi koos on. Nimelt mõjuvad inimesed täna sulle tervislikult ? nii energeetilisel kui ka ideede tasandil.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Nii perekond kui ka töökaaslased võivad täna sinu jaoks mõistatuseks jääda. Suhe kallimaga võib hakata karile jooksma, kui sa midagi kiiresti ette ei võta.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tunnete end täna suurepäraselt olukordades, kus saate jääda pigem tahaplaanile. Teid huvitab nüüd filosoofia ja püüate leida omale mõttekaaslaseid.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna aktiviseerub teie kriitikameel. Lasete ennast ka tühistest asjadest kõigutada. Püüdke siiski maailma ja inimesi terviklikumalt vaadata.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna kiirgab sinust seksikust ning oled vastassugupoole ihaldusobjekt. Tööalaselt oled võimeline ennast ületama ning tegema rohke, kui Sinult oodatakse.

Neitsi (23. august - 22. september)
Teie jaoks hakkab nüüd keegi vastassugupoole esindaja tähtsat rolli mängima. Püüate võita positiivset tähelepanu ja imetlust. Kired löövad lõkkele.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Näed järsku enda ümber inimesi, kellel on vähem kui sinul. Ühest küljest teeb see sinu tuju heaks, teisest küljest aga tunned neile kaasa. Abista, kui saad.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Geokosmiline muster toob esile varjatud probleemid. Võimalik, et sul tuleb paljud oma plaanid ja projektid uuesti läbi vaadata. Ka suurte riskide võtmisega tasuks olla tagasihoidlik.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Sinu ellu võib tulla uus inimene, kellega saad väga lähedakseks. Kodune elu võib tekitada Sinus pingeid. Reisimiseks pole hea aeg. Rahaasjad liiguvad visalt, kuid siiski paremuse poole.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Ära püüagi kõike teada saada. Loogiline seletus on küll olemas, ent su partner võib selle enne sind avastada. Palgatõusu küsimiseks pole täna hea päev. Vaata, et sa oleksid õigel ajal õiges kohas.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Nii palju ahvatlevaid ideid, nii vähe aega ja raha. Sa tahaksid maailma päästa, kuid kodused tööd ootavad tegemist. Sel nädalal neelavad nad kogu su energia, nii et meeldivamad asjad peavad ootama.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kui oled vallaline, on Sul head võimalused selleks, et leida enda kõrvale mõni selline inimene, kes Sulle tõeliselt meeldib. Võta elu pingevabalt, see mõjub Sinu tervisele positiivselt.


Uus armuhoroskoop juba homme.
Vaata ka oma seksihoroskoopi! Kliki siia.
Otsi ja leia uusi tutvusi! Vaata siit.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13015, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS text.
Text asenda oma kuulutusega.
bar
bar
armuliin.com | armukalkulaator | lisa favoriitidesse | kontakt ja info | © 2008-2020. Kõik õigused kaitstud.