header
horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop
sex Tere tulemast! Täna on reede, 02. detsember 2022 02:05 sex | Uus! Seksihoroskoop
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusTänase päeva armastuse horoskoop: 02.12.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Mida aasta edasi, seda suurem tung sul on omada oma armastatud. See ei pruugi talle aga meeldida, seepärast peaksid aru saama, et liigne klammerdumine võib mõjuda negatiivselt teie suhtele.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Sinu tervis, eriti süda ning vereringe, on nõrk koht. Hoia ennast, ära külmeta ning ka spordites proovi mitte liigselt üle pingutada. Peaksid meeles pidama, et ka voodisport on sport.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalikud on probleemid tervisega - pane soojalt riidesse! Keegi koolist või tööjuurest võidab su südame. Ole ettevaatli, see suhe jääb üürikeseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Sinu armuelus on praegu rasked ajad. kahtlused ja kõhklused murravad maha ning teevad tervise nõrgaks. Püüa leida abi lähedastelt. Hoidu uute suhete loomisest.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Neil päevil on sind kerge provotseerida ning endast välja viia. Seega hoia end tagasi sõnades ja sotsiaalses plaanis, kuid mitte kehaliselt – tee aktiivselt sporti, lae kõik võimalikud pinged korralikult maha!

Neitsi (23. august - 22. september)
Mine täna kindlasti kuskile rahva sekka! Kas siis klubisse või niisama sõbrale külla, kus loodetavasti rohkem inimesi koos on. Nimelt mõjuvad inimesed täna sulle tervislikult ? nii energeetilisel kui ka ideede tasandil.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Sinu lähikonnas või töö juures on pahandusi, millest sul oleks targem distantseeruda. Muudatused tekitavad rahutust ja ebakindlust, kuid olukord paranb peagi. Soovita teistele kannatlikkust ja ole ka ise kannatlik.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kui võimalik, mine täna loodusesse ja lõõgastu täiel rinnal. Oled hetkel tundlik kõikvõimalike flirtimiste suhtes, mistõttu võid end õhtu lõpuks avastada armatsemas inimesega, kellega sa seda muidu ei teeks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Suhe partneriga võib joosta karile, kui sa ei pööra oma kallimale piisavalt tähelepanu. Suhte toimimiseks peate mõlemad sellesse võrdselt panustama.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sinu ellu võin täna tekkida uus vastassugupoole esindaja. Enese eest hoolitsemist, unetunde ja toitumisvajadusi pole mõtet unustada, tervis sõltub just neist.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Ära lase ennast praegu oma armastatul liigselt mõjutada, sest võid nii kergesti oma isiklikest eesmärkidest loobuda. Hea aeg selleks, et oma perekonnaga veidi meelt lahutada ning teha ekskallimaga üks korralik seks.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tööl on täna tõeline segadus. Keegi ei tea, mida tuleb teha või mis järjekorrras. Vaata, kuidas teised vigu teevad ja püüa neid jõudumööda vältida.


Uus armuhoroskoop juba homme.
Vaata ka oma seksihoroskoopi! Kliki siia.
Otsi ja leia uusi tutvusi! Vaata siit.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13015, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS text.
Text asenda oma kuulutusega.
bar
bar
armuliin.com | armukalkulaator | lisa favoriitidesse | kontakt ja info | © 2008-2020. Kõik õigused kaitstud.